Kariéra

EPH přijímá do svých řad talentované osobnosti, které hledají zajímavou práci v dynamickém a úspěšném týmu. Uplatnění lze u nás nalézt zejména v těchto oblastech:

  • Fúze a akvizice
  • Finance, finanční analýzy a modelování, oceňování
  • Financování, kapitálové trhy

Hledáme kandidáty, za kterými stojí výborné výsledky (ať už ve studiu na vysoké škole či předchozím profesním působení), s analytickými schopnostmi a také dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi a – vzhledem k mezinárodnímu působení naší skupiny – s výbornou znalostí angličtiny. Znalost němčiny výhodou. Velmi žádané jsou také znalosti v oblasti oceňování podniků a relevantní pracovní praxe při studiu.

Vlastnická struktura EPH poskytuje velmi silné finanční zázemí, které je zárukou další expanze na domácím i zahraničních trzích. Nabízíme zajímavou pracovní perspektivu v mladém a energickém týmu v pozicích zaručujících v případě odpovídajícího pracovního nasazení mimořádný prostor pro Váš další osobnostní i profesionální rozvoj.

Pokud máte zájem spojit svoji kariéru s dalším růstem naší energetické společnosti, pošlete prosím své CV a motivační dopis na e-mailovou adresu: zamestnani@epholding.cz, s předmětem: „Nabídka zaměstnání: web EPH”

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Tým EPH

Nově vypsané pozice:

ADMINISTRÁTOR/KA

Hledáme kolegu/kolegyni, která bude zodpovídat za kompletní správu svěřených společností spadající pod holding EPH.
Vaším úkolem bude zejména:
Kompletní správa svěřených společností (např. zadávání faktur a plateb do systémů, archivace smluv,…), komunikace s ostatními odděleními skupiny a příslušnými orgány veřejné správy, živnostenským úřadem, bankami atd.

Hlavní náplň práce:

  • zabezpečování dokumentů potřebných pro založení nových a existujících společností,
  • předpříprava smluvní a jiné dokumentace,
  • kontrola formální správnosti dokumentů,
  • zabezpečování podpisů na dokumentech,
  • formální kontrola přijatých faktur a jejich zadání do systému,
  • příprava vybraných dokumentů do výroční zprávy a zprávy o propojených osobách,
  • zabezpečení a správa bankovních účtů svěřených společnosti,
  • příprava plateb,
  • správa datových schránek,
  • spolupráce s projektovým manažerem.

Požadujeme:

  • samostatnost, pečlivost, ochotu učit se, zodpovědnost, loajalitu, důslednost a smysl pro týmovou práci,
  • mírně pokročilou znalost angličtiny,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • uživatelskou znalost MS Office (excel, word).

Co nabízíme:

  • velmi pestrou, nevšední a zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí v historickém centru Prahy (Ungelt),
  • možnost soustavného rozvoje a vzdělávání,
  • řadu zaměstnaneckých výhod,
  • pracovní poměr na plný úvazek a na dobu neurčitou,
  • možnost nástupu ihned.

TECHNICKÝ ANALYTIK (F/M) – full time pozice (EPH)

Hlavní pracovní náplň:

  • práce na různých projektech s technickým zaměřením, např. z oblastí:
    • údržba
    • co nejlepší provozní výkonnost
    • fúze a akvizice
    • rozvoj projektů

Požadované dovednosti:

  • výborné výsledky (ať už ve studiu na vysoké škole či předchozím profesním působení),
  • výborné analytické schopnosti a dovednosti v oblasti řešení problémů,
  • dobré komunikační a prezentačními dovednosti,
  • pečlivost a zodpovědnost,
  • výborná znalost angličtiny,
  • technické univerzitní vzdělání zaměřené do oblasti energetiky,
  • znalosti z oblasti ekonomie výhodou,
  • vhodné i pro absolventy nebo studenty z posledního ročníku studia.

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní perspektivu v mladém a energickém týmu v pozicích zaručujících v případě odpovídajícího, pracovního nasazení mimořádný prostor pro Váš další osobnostní i profesionální rozvoj,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • zaměstnání v silné skupině,
  • řadu zaměstnaneckých výhod.