Kontakty

Společnost Jméno Pozice E-mail Jazyk komunikace Web
EPH_LOGO_LR Pavel Bureš Ředitel skupinového nákupu bures@epholding.cz Čeština, Angličtina web
eop Jaromír Příhoda Vedoucí útvaru nákupu jprihoda@eop.cz Čeština web
Hana Přibylová Vedoucí odboru řízení nákupu a logistiky hpribylova@ptas.cz Čeština web
Michal Vlček Obchodní ředitel michal.vlcek@termonta.cz Čeština web
logo_ue_sirka1
Tisk
uei
Jaroslav Richtr Vedoucí útvaru nákupu a prodeje jaroslav.richtr@ue.cz Čeština web
Jiří Beran Vedoucí logistiky – Nákup jberan@pe.cz Čeština web
sse-d Mirko Sýkora Ředitel sekce Nákup a skladové hospodářství mirko.sykora@sse-d.sk Slovenština web
sse1 Igor Kováčik Ředitel sekce Služby igor.kovacik@sse.sk Slovenština web
slovenske elektrarne_200 Róbert Štofko Ředitel úseku nákup robert.stofko@enel.com Slovenština, Angličtina web
 eustream_logo_color_min Viliam Križan Vedoucí nákupu a logistiky viliam.krizan@eustream.sk Slovenština, Angličtina web
Print Martin Jarábek Vedoucí odboru nákupu martin.jarabek@nafta.sk Slovak, English web
leag Ronalf Gottscheck Vedoucí nákupu ronalf.gottscheck@leag.de Němčina, Angličtina web
MIBRAG-LOGO1 Ronald Schindler Ředitel nákupu a materiálového hospodářství Ronald.Schindler@mibrag.de Němčina, Angličtina web
bert Virág Nagy Vedoucí útvaru dopravy virag.nagy@bert.hu Maďarština, Angličtina web
EP PRODUZIONE 600
Alessandro Evangelisti
Vedoucí nákupu
alessandro.evangelisti@epproduzione.it Italština, Angličtina web
lynemouth-power-limited-logo1
Ian Gordon
Vedoucí nákupu
ian.gordon@lynemouthpower.com Angličtina web
 Eggborough_logo 1
Mick Noble
Vedoucí nákupu
mick.noble@eggboroughpower.co.uk Angličtina web
pgsilesia (1)
David Zuba
Vedoucí oddělení nákupu
david.zuba@pgsilesia.pl Polština, Čeština, Angličtina web